Služby

Jsme kavárna, kde si můžete vychutnat kávu Julius Meinl 1862 Premium. Připravujeme jí podle celosvětových standardů a trendů. Chtěli bychom Vám nabídnout kvalitní občerstvení a nápoje v příjemném prostředí. Stačí si jen vybrat, buď na našich webových stránkách nebo k nám rovnou přijďte na chutnou kávu.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Nápoje

Vyberte si ze široké nabídky kávy, nápojů a čerstvých zákusků. KÁVA JAK MÁ BÝT, to je naše heslo. Přijďte ochutnat kávu se 150-ti letou tradicí a zrelaxovat tělo v pohodovém prostředí.  Příprava kávy je důležitým procesem, který u nás nepodceňujeme a velmi si zakládáme na přesných postupech. Jsme pečlivě proškoleni několikanásobnou mistryní kávy České Republiky a bývalou koordinátorkou SCAE pro ČR Petrou Veselou, s níž i nadále spolupracujeme.

Kontakt a otevírací doba

Ať už plánujete jakoukoliv akci, neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si stůl nebo celou kavárnu. Připravíme pro Vás vhodné občerstvení a vybereme příjemné místo v naší kavárně. Přijďte si pochutnat na našich vynikajících snídaních, večer oslavit promoci nebo jen tak posedět s rodinou, či přáteli. Zaručujeme Vám, že budete Vy i  Vaši blízcí stoprocentně spokojeni. Těšíme se, že se stanete jedním z našich pravidelných návštěvníků a budete se k nám rádi i s přáteli vracet.