Kniha návštěv

:-)

Dns jsme byli na dětském dni v Sokolově.Kde jsme zahlédli váš pojízdný cyklostánek.Neodolali a ochutnali.Lepší kávu jsme doposavad neochutnali.Děkujeme :-)

Jen tak dál :-)

Nedá mi než opět napsat, jak jsou skvělí a pozorní majitelé kavárničky. Dnes navečer mne opravdu překvapili. Včera jsem s menší společností na chvilku zašel na dobrou kávu. A mohu jen říct, že se jim tam moc líbilo a vlastně nám tuto kavárnu závidí :-). Jsem rád, že tu je takové zařízení a v takové kvalitě. Držím palce, ať to vydrží :-).

Káva

Dnes jsem byla opět na kávě s příbuznou a kávička jako vždy ňamka, dortík samo že nechyběl, obsluha strašně milá... Děkujeme... Určitě všem doporučuji...

Re: Káva

Děkujeme za slova chvály a doporučení. Také si Vážíme věnovaného času a ochoty něco někam napsat.

Přejeme krásný a kávou provoněný den S a K Ehrlichovi

káva

Dobrý den.Chodíme k vám rádi na výbornou kávu,a samozřejmě zákusek.Máte krásné posezení,a bez problémů se vejdem i s kočárkem.Jsme rádi,že jste tady.

Mňam mňam

Jste šikulové, vaříte vynikající kávu - já si osobně vychutnám espresso, dále mléčný koktejl s ovocem -super a též chválím víno z Moravy :).

Těšíím..:)

Už se těším do Vaší kavárničky...Ještě jsem tam nebyla..ale mám to v plánu,nechte mi tam ještě trochu té kávy:)

Re: Těšíím..:)

Dobrý den,
i my se těšíme na Vaší návštěvu. Kávu Vám rezervujeme i se zákuskem :-)))
Pěkný den S&K

Spokojená maximálně :o)

Návštěva v této kavárně ma vždycky zaručeně uvolní, příjemně zklidní. Nejvíce oceňuji možnost dát si jakoukoliv kávu z nabídky také bez kofeinu - chuťově bezchybná a navíc bez následku "třesoucích se rukou" :o) Navíc jsem při poslední návštěvě objevila další "drogu", ke které se budu ráda vracet - bílý čaj s citrusy a vanilkou...prostě harmonie...:o) A můj celkový dojem? Jde o bezkonkurenčně nejkvalitnější a vkusně zařízenou kavárnu, ve které je radost prožít pár okamžiků...:o)

PS: s názorem Adélky absolutně nesouhlasím - naštěstí máme možnost volby. Takže Adélko klidně si zajďete na kafe do bufáče na vlakáči, tam Vám určo bude chutnat lépe...i ten prostor je tam dle Vašich požadavků větší...:o) Proti gustu, žádný dišputát...
Hezký den

Fiasko..:(

Tak jsem se do této kavárny těšila a zklamaly mě malé prostory a vedení.Asi nechápou co to je pojem gastronomie.Je jednoduché koupit si prostory,udělat si tam mini bar,koupit flašky,coffe maschinne a dost.Myslím si,že ani jeden z Vás pořádně nevíte jak se k práci chovat.Jen tak dál.

Přidat nový příspěvek